پادیوم بلاگ
آموزش تنخواه گردانی

معرفی نرم افزار تنخواه گردان بانک پاسارگاد

صبا محبی
بانکی و مالی ، تکنولوژی

بانک پاسارگاد به منظور رفع چالش‌های فرایند تنخواه‌گردانی، راهکار مدیریت وجوه تنخواه را برای کلیه‌ی کسب‌وکارهای حقوقی آماده کرده است. با استفاده از تنخواه‌گردان بانک پاسارگاد دیگر برای کارمندان و اعضای کسب‌وکار مشکلات مالیاتی پیش نمی‌آید و از سویی دیگر مالکان کسب‌وکار هم می‌توانند به راحتی وحوه تنخواه‌ را مدیریت، تراکنش‌ها را به صورت در لحظه رصد و برای تنخواه‌داران خود محدودیت‌هایی در زمینه مبلغ و تعداد تراکنش اعمال کنند. در راهکار تنخواه‌گردان امکان انسداد دسترسی تنخواه‌دار به حساب تنخواه نیز وجود دارد که برای شرایط اضطراری بسیار چاره‌ساز است.

اما مهم‌ترین مزیت راهکار تنخواه‌گردان، صدور کارت فیزیکی به تعداد تنخواه‌داران است. به کمک این کارت تنخواه‌دار می‌تواند کلیه‌ی خریدهای اینترنتی و یا حضوری کسب‌وکار را انجام دهد. استفاده از راهکار تنخواه‌گردان آسان است و تمامی افراد می‌توانند از پنل و کارت تنخواه استفاده کنند.

 نرم افزار تنخواه‌گردان از طریق سایت پادیوم به کسب‌وکارها ارائه می‌شود. اگر به این ابزار نیاز دارید، فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند:

  نرم افزار تنخواه گردان؛ راه آسان برای مشکلات پیچیده

  معمولا برای مدیریت وجوه تنخواه، مالک کسب‌وکار و یا مدیر مالی و… مبلغی را به حساب شخصی یکی از کارمندان شرکت واریز می‌کنند و سپس آن فرد به کمک آن مبلغ هزینه‌ی کالاها و یا خدمات را پرداخت می‌کنند و فاکتور و اسناد پرداخت را در اختیار مسئول مالی و حسابدار شرکت قرار می‌دهد. این فرایند مشکلات بسیاری را برای هر دو طرف ایجاد می‌کند. 

  فردی که مبلغ تنخواه به حسابش واریز می‌شود، ممکن است درگیر مشکلات مالیاتی شود و یا از کمک‌های مالی دولتی مانند یارانه محروم گردد. علاوه‌براین مدیریت وجوه و جلوگیری از کم و زیاد شدن آن هم با خود فرد است. به خصوص برای افرادی مانند مسئول خرید شرکت‌های بزرگ، کار سختی است. 

  از طرف دیگر، مالک شرکت هم مدیریتی روی نحوه هزینه‌کرد وجوه ندارد و  نمی‌تواند رصد منابع را به راحتی انجام دهد. همچنین در شرایطی که می‌خواهد دسترسی فرد تنخواه‌دار را به مبالغ تنخواه محدود و یا حتی مسدود کند، ابزاری در دسترسش نیست. 

  نرم افزار تنخواه گردان پادیوم این مشکلات را حل کرده است. در این نرم افزار تحت وب کافی است یک حساب دیجیتال برای کسب و کار خود افتتاح کنید و مبالغ تنخواه را به آن واریز کنید. از اینجا به بعد وارد یک سفر شگفت‌انگیز خواهید شد.

  آغاز مدیریت تنخواه به شیوه‌ای جدید

  بعد از افتتاح حساب کسب‌وکار، باید تعیین کنید چه کسانی در کسب و کار شما قرار است تنخواه‌دار شوند. در ادامه باید مشخصات آن‌ها را در نرم‌افزار تنخواه گردان وارد کنید. سپس برای هر کدام از تنخواه‌داران باید حساب افتتاح کنید و برای آن‌ها درخواست صدور کارت فیزیکی بانک پاسارگاد را بدهید. کارت فیزیکی دقیقا مشابه کارت بانکی است و امکاناتی مانند رمز پویا، شماره شبا، شماره کارت و … را دارد. اما تفاوتش با کارت‌های معمولی این است که محدودیت‌هایی در زمینه واریز و برداشت دارد. واریز کارت‌های تنخواه فقط از حساب کسب‌وکاری تنخواه امکان‌پذیر است و نمی‌توان از منابع دیگر به این کارت مبلغی را واریز کرد. همچنین مالک حساب تنخواه می‌هواند محدودیت‌های برداشت و تراکنش برای حساب تعیین کند. مثلا تعیین کند که فرد نمی‌تواند بیشتر از ۱۰ برداشت در روز داشته باشد و یا بیشتر از ۲ میلیون تومان نمی‌تواند تراکنشی انجام دهد. 

  رصد تمام تراکنش در یک نگاه 

  شما می‌توانید به راحتی تمام تراکنش‌هایی که از طریق کارت‌های تنخواه انجام می‌شود، مشاهده کنید. همچنین می‌توانید گزارش‌های روزانه، هفتگی و ماهانه و … از این تراکنش‌ها تهیه کنید. نمودارها و جداول نرم افزار تنخواه گردان پادیوم می‌تواند به شما کمک کند راحت‌تر کارهای خود را مدیریت کنید. 

  امکان انسداد دسترسی

  اگر به هر دلیلی نخواستید یکی از تنخواه‌داران به مبلغ موجود در حساب خود تنخواه‌داری دسترسی داشته باشد، کافی است گزینه درخواست مسدودی را در نرم‌افزار ثبت کنید. 

  امنیت و راحتی در کنار هم 

  نرم افزار تنخواه گردان پادیوم در قالب سرزمین هوشمند پاد توسعه یافته است. سرزمین هوشمند پاد یک مجموعه وابسته بانک پاسارگاد است. بنابراین شما می‌هوانید مطمئن باشید که امنیت شبکه بانکی را در زمان استفاده از این نرم افزار تجربه خواهید کرد. علاوه بر این استفاده از نرم افزار تنخواه گردان پادیوم راحت است و نیاز به هیچ گونه سواد مالی و کامپیوتری پیچیده‌ای ندارید. 

  نحوه دریافت کارت فیزیکی 

  زمانی که در نرم افزار تنخواه گردان درخواست صدور کارت فیزیکی را ثبت کردید، باید یک شعبه بانک پاسارگاد را انتخاب کنید. پس از آن، در زمانی که کارت‌ها آماده شدند، نماینده شرکت باید به بانک مراجعه کند و کارت‌های تنخواه‌دار را تحویل بگیرد.